Park of Poland – Suntago (Wręcza)

Mamy dla Ciebie idealną propozycje! Jednodniowy wypad do największego w Europie wodnego parku rozrywki! Lubisz adrenalinę, zjeżdżalnie wodne i niebanalną rozrywkę? – W Suntago znajdziecie jedną z najdłuższych zjeżdżalni w Europie, na której będziecie mieli wrażenie jakbyście sunęli z wysokości Wieży Eiffla! Na zjeżdżalni o nazwie Green Mamba na pontonie może mknąć jednocześnie do 4 osób. Zawrotnie szybka jest Jaw Drop, w której mamy „tylko” 55 metrów niemal pionowego zjazdu. Łączna długość wszystkich zjeżdżalni na tym obiekcie wynosi bagatela 3,6 kilometra! Do tego dwa tysiące metrów kwadratowych łącznej powierzchni wszystkich basenów! – robi wrażenie co nie?

Park podzielony jest na 3 strefy tematyczne:

Jamango Wodna Dżungla
W tej strefie znalazło się 300 palm, 4000 leżaków, 32 zjeżdżalnie na 6 kondygnacjach, o łącznej długości ponad 3,6 kilometrów. Najdłuższa zjeżdżalnia „Jungle Eclipse” mierzy 320 metrów, co czyni ją największą w Europie. Znajdują się tu również między innymi: zjeżdżalnie pontonowe przeznaczone dla 1,2 i 4 osób (Neon Torpedo, Tiger’s Race, Hunters Raft Race I i Hunters Raft Race II, Mad Octopus, Green Mamba); zjeżdżanie z zapadniami (Jaw Drop, Crazy Drive); ośmiotomowa zjeżdżalnia „Raindbow Race” po której zjeżdżać będzie się na specjalnych przeznaczonych do tego matach głową do przodu, oraz wiele innych. Jest tu też basen z falami, dzikie rzeki, symulator Surf-Air oraz wewnętrzny i zewnętrzny wodny plac zabaw.

Relax
Strefa przeznaczona do odpoczynku. Posadzono tu 400 palm głównie z Florydy, Kostaryki i Malezji. Znajduje się tu basen termalny o powierzchni 840 m² oraz ogród o powierzchni 20 000 m². Otwierany dach w tej strefie pozwola na odkrycie basenów w słoneczne dni. Oprócz tego w tej strefie można będzie korzystać z gabinetów masażu, basenów witalnych, 3 basenów typu „Dead Sea” oraz solariów.

Saunaria
Strefa saun powierzchni 2500 m². W Saunarii ma znaleźć się 12 tematycznych atrakcji, między innymi sauny: „Łaźnia Turecka”, „Rajska Plaża”, „Aromatyczna”, „Valhalla”, „Wioska Egipska”, „Akwarium”, „Koreańska Sala Wypoczynku” i prysznic Calla.

Wyjazd z Gdańska, Pruszcza Gdańskiego, Tczewa

Na wyjazd zapraszamy dzieci od 6 roku życia do 18 roku. Dzieci zostaną dobrane w grupy wiekowe.

Cena 429 zł od dziecka

Cena zawiera:
– Transport
– Bilet wstępu
– Obiad
– Woda bez limitu
 -Słodki poczęstunek

Wyjazd: ok godz. 04:30
Powrót: ok godz. 00:00